Про нас

Мар’ян
Заблоцький
Голова Асоціації
Досвідчений фахівець у сфері макроекономіки, фінансових ринків, монетарної та економічної політики. В Асоціації відповідає за аналіз регуляторного середовища агропромисловості, аналіз ринків сільського господарства та конкурентного середовища.
Освіта:

Диплом магістра фінансів з відзнакою (магістратура Інституту економіки та фінансів Львівської комерційної академії,) науковий ступінь кандидата економічних наук із спеціальності "фінанси" (Інститут регіональних досліджень при Національній академії наук України). Проходив тренінги з економіки та економетрики в Ашрідж Бізнес Школі (Велика Британія) та Віденському Економічному Університеті (Австрія).

Досвід роботи:

2007–2008 – КУА «Оптіма Капітал», начальник відділу по роботі з ІСІ;

2008–2010 – “Ерсте Банк”, аналітик у департаменті казначейства;

2010–2012 – “Ерсте Банк”, начальник відділу економічних досліджень.

Олена
Київець
Науковий консультант з правових питань
Експерт у сфері законодавчого процесу та питань нормотворчості. В Асоціації відповідає за аналіз нормативно-правового регулювання в сфері земельних та аграрних відносин.
Освіта:

Національна академія внутрішніх справ України (правознавство). Київський національний економічний університет (бухгалтерський облік), науковий ступінь – доктор юридичних наук зі спеціальності міжнародне право.

Досвід роботи:

14 років викладацької та адвокатської діяльності, остання посада:

2009-2013 – завідуючий відділом європейського права та міжнародної інтеграції Інституту законодавства Верховної Ради України.

Юлія
Мовчан
Науковий консультант з правових питань
Експерт у сфері законодавчого процесу та питань нормотворчості. В Асоціації відповідає за аналіз нормативно-правового регулювання в сфері земельних та аграрних відносин.
Освіта:

Диплом спеціаліста з міжнародного права (Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка), науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності «міжнародне право» (Інститут законодавства Верховної Ради України). Проходила тренінги та стажування з питань законопроектування та законотворчості в Парламенті штату Каліфорнія (США) та Бюро Парламентських студій та навчання Лок Сабха (Індія).

Досвід роботи:

2003 – 2004 – Міністерство юстиції України, експерт з права ЄС, начальник відділу перекладів актів acquis communautaire;

2004 – 2012 – Інститут законодавства Верховної Ради України, завідуюча сектором адаптації національного законодавства до законодавства ЄС.

Олег
Коломієць
Аналітик з питань зв'язків з державними органами, юрист
Досвідчений фахівець у сферах економіки та фінансів, транспорту, зв’язку, реалізації стратегійних проектів загальнодержавного значення, зв’язків з громадськістю. В Асоціації відповідає за аналіз регуляторного середовища та ринків у галузях сільського господарства та суміжних сферах промисловості, транспорту і зв’язку.
Освіта:

Диплом спеціаліста з відзнакою у галузях історії та права (Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського), диплом магістра державного управління з відзнакою зі спеціалізацією у сфері політичної аналітики та прогнозування, антикризового управління (Національна академія державного управління при Президентові України). Проходив підвищення кваліфікації у сферах економіки та фінансів (Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки України, Київський національний торговельно-економічний університет). Брав участь у спільному проекті обміну досвідом Урядів України та Нідерландів щодо розробки та реалізації механізмів державно-приватного партнерства в Україні. Проходив курси з вдосконалення аналітичних знань та навиків (University of Michigan) та основ корпоративних фінансів.

Досвід роботи:

2005-2008 – Головне управління з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Вінницької облдержадміністрації, 

2010-2015 – Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Тетяна
Драгун
Аналітик
Досвідчений фахівець у аграрній сфері, зокрема з питань земельних відносин, державної підтримки та оподаткування в галузі АПК. В Асоціації відповідає за моніторинг аграрного ринку та суміжних галузей економіки, аналіз регуляторних актів в аграрній сфері.
Освіта:

Диплом спеціаліста з агрохімії та ґрунтознавства (Національний аграрний університет), диплом магістра державного управління з відзнакою у сфері соціальної та гуманітарної політики (Національна академія державного управління при Президентові України).

Досвід роботи:

2004-2005 - науковий співробітник Інституту агроекології та біотехнології УААН;

2005-2008 – організаційний відділ Київської обласної державної адміністрації;

2010-2012 - Департамент промислової безпеки, охорони праці, цивільного та фізичного захисту, трудової та соціальної політики Міністерства енергетики та вугільної промисловості України;

2012-2018 – служба організаційної роботи та контролю Апарату Ради національної безпеки та оборони України.

З життя Української Аграрної Асоціації
Хочете бути в курсі останніх новин Української аграрної асоціації?
Підпишіться на оновлення: